نکته بسیار مهم :

با توجه به تغییرات انجام گرفته در نحوه آپدیت و به روز رسانی آنتی ویروس ESET  باید آنتی ویروس از طریق لینک های معرفی شده در بخش راهنمای نصب و فعال سازی آنتی ویروس نصب گردد . پس چنانچه آنتی ویروس را از سی دی گروه زرین پاد یا هر جای دیگری نصب کرده اید آن را پاک کنید و طبق آموزش زیر عمل کنید .

نصب آنتی ویروس در شرایط تحریم شرکت ESET

بر اساس اطلاعیه ای که قبلاً اعلام شد ، شرکت ESET فعال شدن لایسنس ها از ایران را محدود کرده است و هنوز تغییری در این سیاست انجام نداده است و بنظر می رسد این وضعیت ادامه خواهد داشت . لذا شرکت ایرانیان برای ادامه خدمات رسانی به کاربران عزیز ، روش جدیدی را برای به روز رسانی آنتی ویروس ها ارائه کرده است که به ترتیب زیر میباشد :

نکات مهم :

1- در صورتی که آنتی ویروس را از روی سی دی نصب کرده اید یا از قبل روی سیستم موجود میباشد ، آن را پاک کنید و سیستم را رستارت کنید و سپس از سایت دانلود کنید.
2- از این تاریخ به بعد آنتی ویروس ها را از لینک ارائه شده در سایت راهنما دانلود و نصب کنید و از آنتی ویروس موجود در سی دی یا سایت های دیگر استفاده نکنید چون آن نسخه ها به خاطر تحریم ESET قابل استفاده نمیباشد .
3- نسخه آنتی ویروس اختصاصی ضد تحریم منتشر شده مربوط به کاربران گروه زرین پاد میباشد و لایسنس سایر شرکت ها پشتیبانی نمی شود .
4- در زمان نصب حتماً به اینترنت متصل باشید ، در غیر این صورت موفق به نصب نخواهید شد ، همچنین در صورت استفاده از وی پی ان یا پروکسی از بسته بودن آن اطمینان حاصل کنید .
5- در ابتدای نصب از شما سریال فعال سازی در خواست خواهد شد که منظور همان سریالی میباشد که بعد از ثبت نام در Product Activation دریافت کرده اید . (سریال های که قبلا تهیه و فعال کرده اید و اعتبار دارند ، در این نسخه پشتیبانی میشود )
6- درفعال سازی لایسنس برنامه به حروف کوچک و بزرگ حساس میباشد .
در صورت نیاز به راهنمایی ازطریق راههای زیر با ما در ارتباط باشد :
تلفن : 35562811-041
موبایل : 093387732323
تلگرام :@zarrinpad
ساعات پشتیبانی : از 10.30 دقیقه صبح تا 17.30 در روز های عادی / پنجشنبه از ساعت 10.30 تا 14